A teljes körű fogászati ellátást biztosító Optimadent Fogászati és Implantológiai Központ, III. kerületi rendelőnkbe recepciós munkatársat keres.

ID-100370611Feladatok:
Telefonok, levelezés kezelése angol és magyar nyelven
Páciensek fogadása, tájékoztatása
Páciensek fogászati kezeléseinek számlázása
Fogászati időpontok kiadása és koordinálása
Táblázatok vezetése, egyéb adminisztráció

Elvárások:
Megbízható, udvarias, mosolygós, pozitív személyiség
Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
Jó munkabírás, terhelhetőség, csapatmunka
Tárgyalóképes angol nyelvtudás
Minimum középfokú végzettség
Flexibilitás kétműszakos munkaidőben
Számítógépes ismeretek (word-, excel-, thunderbird, outlook levelező rendszer-, internet)

Előny:
Pénzügyi és/vagy egészségügyi/fogászati tapasztalat

Amit kínálunk:
Változatos, izgalmas feladatok
Rugalmas munkaidő
Remek csapat, jó hangulat,
Igényes munkakörnyezet

Amennyiben a kínált állás lehetőség felkeltette érdeklődését, úgy jelentkezés magyar és angol nyelvű önéletrajzzal az  adrienn@access-smile.ie e-mail címre várjuk 2016. július 20-ig.